Menü Kapat

PVC ALEMİNYUM SÜPÜRGELİK

Alüminyum Süpürgelik Profilleri

Süpürgelik profili zemin ve duvar birleşiminde farklı iki materyalin birleştiği köşeye döşenerek mekana estetik ve dekoratif bir görünüm katar.

Süpürgelik profili modelleri, uygulama sırasında oluşan boşlukları veya hatalı alanları kapatarak mekanın estetik görünümünü korur ve teknik özellikleri ile birlikte içinde barındırdığı kanallar sayesinde de telefon, internet ve elektrik kablolarını toplayarak estetik ve düzenli bir görünüm sağlar.

Ayrıca iç mekan dekorasyonlarında sıkça kullanılan yapı malzemelerinden zemin döşeme sistemlerinin tamamlayıcı profili olan süpürgelik profili zemin ve duvar birleşimi gibi değişik iki materyalin birleştirilmesi sırasında oluşan boşlukları ve hatalı alanları kapatmak için de uygulanır. Süpürgeliğin dayanıklı olması, gelecek darbelere karşı yapısal bozulmaları önler. Ayrıca ahşap, mermer, seramik, laminant ve alüminyum süpürgelik modelleri, renkleri ile yapının tasarım bütünlüğünü tamamlayacak bir zemin profili seçenekleridir.

Mox alüminyum süpürgelik çeşitleri; hem değişik yüzey ve renk seçenekleriyle ev, ofis, AVM, hastane ve otel gibi tüm yaşam alanlarına bütünlük katar hem de değişik yüzey ve renk seçenekleri ile her türlü dekorasyona birebir uyum sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir